Wizyta Khenpo Ysunga 1-2.09.2018

Właśnie zakończyła się wizyta Wielce Czcigodnego Sangtera Rinpoczego,którego nauka o nietrwałości i szczególny przekaz tej nauki, jaki Rinpocze uzyskał od swojego nauczyciela Tengi Ripoczego przyniesie nam bardzo wiele pożytku.
Niezmiernie miło jest poinformować was, że w dniach 1 i 2 września odwiedzi nasz poznański ośrodek na ul. św. Marcin 34 Khenpo Ysung. To
lama, który ukończył ponad 3 letnie odosobnienie , a wcześniej w Rumteku (klasztorze Karmapów w Sikkimie) ukończył wieloletnie studia buddyjskie z bardzo dobrym wynikiem. JŚ Karmapa osobiście nadał mu tytuł Khenpo,a ostatnio wyznaczył Khenpo jako głównego nauczyciela Yangsi Tengi Rinpoczego.
Osobiście poznałem Khenpo już w trakcie jego studiów, spotkaliśmy się na Kagyu Mynlam w miejscu oświecenia Buddy - w Bodgaya.
Khenpo przyjedzie w asyście lamy Rinczena, dzięki któremu będziemy mieli możliwość słuchania nauk Khenpo w naszym języku. Będzie z nim też dwóch mnichów towarzyszących, których bliżej poznamy u nas.
Sobota 01.09 o godz. 17:00 , wykład-wskazówki osobiste Khenpo, niedziela 02.09  o godzinie 15:00 c.d.wykładu 
Darowizna 30pln, dla osób wspomagających ośrodek lub nie posiadających środków- wstęp wolny.
Każdego z tych dwóch dni można dołączyć do wspólnego obiadu z Khenpo o godz. 13:00 w restauracji Ming Wok na ul. Ratajczaka (przy wejściu do pasażu) - ilość osób ograniczona, szczegóły proszę ustalić z Łukaszem pod numerem telefonu: 782-238-306. 
zapraszam
lama Paweł