Rocznica Parinirwany Kjabdzie Tengi Rinpocze

W tym roku rocznica Parinirwany Kjabdzie Tengi Rinpoczego wypada 27 marca. Według tybetańskiego kalendarza będzie to ósmy dzień drugiego miesiąca księżycowego.
W naszym Ośrodku w piątek 27 marca br., o godz. 19:00 będziemy praktykować pięć punktów Mahamudry w jednej sesji, która będzie zawierać praktykę jidama naszego Lamy, Białej Tary oraz praktykę Guru Jogi XVII Karmapy, ułożoną przez Tengę Rinpocze.
Posąg Buddy ofiarowany naszej świątyni

Posąg Buddy ofiarowany naszej świątyni przez Jego Eminencję Drubłanga Sangje Njenpę Rinpoczego, jest już w Grabniku. Zanim do nas dotarł został zmontowany na podwórzu klasztoru Bencien, sprawdzony, a następnie ponownie rozłożony na części, które wysłano do Polski. Zobaczcie na zdjęciach w naszej Galerii historyczny moment rozpakowania elementów posągu.  
Życzenia z okazji Losaru od J.Św. XVII Karmapy:

"Niech Rok Drewnianej Owcy przyniesie odnowę naszej planecie i harmonię wśród wszystkich istot, które zależą od niej."
Obchody LOSARU – tybetańskiego Nowego Roku.

W czwartek 19 lutego, o godz. 19:00, zapraszamy na obchody LOSARU – tybetańskiego Nowego Roku. Rozpoczniemy krótką praktyką wyciszonego spoczywania szine. Potem krótki tsok Guru Rinpocze “Deszcz błogosławieństw” czyli wspólna uczta. Można przynieść domowe wypieki, ciastka, soki.
Idź do strony  1 2 3 ... 16 [17] 18 19 20 21