Wykład "Ścieżka Bodhisattwy pachnie ziołami" – medycyna tybetańska - historia, teoria, praktyka
Odmienne spojrzenie na to, jak „działa” ciało. Niektórzy twierdzą, że medycyna tybetańska to najskuteczniejszy sposób leczenia.
Wykład poprowadzi dr UW Filip Majkowski, tybetolog, absolwent m.in. Wydziału Orientalistycznego UW, gdzie pisał pracę doktorską na temat tybetańskiej klasycznej literatury medycznej. Przez 3 lata pracował w Warszawie z dr Tenzinem Jangchubem – lekarzem tybetańskim wykształconym w Instytucie Medycyny i Astrologii w Dharamsali w Indiach.

Wykład odbędzie się w Ośrodku Bencien Karma Kamtsang w Poznaniu, ul. Święty Marcin 34/25, 16 maja br. w sobotę, o godz. 18:00
Wstęp wolny. Zapraszamy!

Nauki na You Tube
Od dzisiaj jest możliwość słuchania i oglądania nauk naszych nauczycieli na You Tube. Po prawej stronie znajdziecie okienko linkujące do filmów z prowadzonych nauk.
Praktyka w Ośrodku podczas Świąt

W czasie Świąt tj. w najbliższą niedzielę i poniedziałek w Ośrodku nie będą się odbywały zaplanowane praktyki. Natomiast już w czwartek 9 kwietnia wspólna praktyka nierozproszonego spoczywania szine.
Rocznica Parinirwany Kjabdzie Tengi Rinpocze

W tym roku rocznica Parinirwany Kjabdzie Tengi Rinpoczego wypada 27 marca. Według tybetańskiego kalendarza będzie to ósmy dzień drugiego miesiąca księżycowego.
W naszym Ośrodku w piątek 27 marca br., o godz. 19:00 będziemy praktykować pięć punktów Mahamudry w jednej sesji, która będzie zawierać praktykę jidama naszego Lamy, Białej Tary oraz praktykę Guru Jogi XVII Karmapy, ułożoną przez Tengę Rinpocze.
Idź do strony  1 2 3 ... 15 [16] 17 18 19 20