Nauki na You Tube
Od dzisiaj jest możliwość słuchania i oglądania nauk naszych nauczycieli na You Tube. Po prawej stronie znajdziecie okienko linkujące do filmów z prowadzonych nauk.
Praktyka w Ośrodku podczas Świąt

W czasie Świąt tj. w najbliższą niedzielę i poniedziałek w Ośrodku nie będą się odbywały zaplanowane praktyki. Natomiast już w czwartek 9 kwietnia wspólna praktyka nierozproszonego spoczywania szine.
Rocznica Parinirwany Kjabdzie Tengi Rinpocze

W tym roku rocznica Parinirwany Kjabdzie Tengi Rinpoczego wypada 27 marca. Według tybetańskiego kalendarza będzie to ósmy dzień drugiego miesiąca księżycowego.
W naszym Ośrodku w piątek 27 marca br., o godz. 19:00 będziemy praktykować pięć punktów Mahamudry w jednej sesji, która będzie zawierać praktykę jidama naszego Lamy, Białej Tary oraz praktykę Guru Jogi XVII Karmapy, ułożoną przez Tengę Rinpocze.
Posąg Buddy ofiarowany naszej świątyni

Posąg Buddy ofiarowany naszej świątyni przez Jego Eminencję Drubłanga Sangje Njenpę Rinpoczego, jest już w Grabniku. Zanim do nas dotarł został zmontowany na podwórzu klasztoru Bencien, sprawdzony, a następnie ponownie rozłożony na części, które wysłano do Polski. Zobaczcie na zdjęciach w naszej Galerii historyczny moment rozpakowania elementów posągu.  
Idź do strony  1 2 3 ... 14 [15] 16 17 18 19