Informacja z działaności

Kochani, poniżej kilka informacji odnośnie działalności naszej Sanghi.

Tego lata,  będziemy bez wakacyjnej przerwy spotykać co tydzień, w każdy poniedziałek o godz. 19:00 na wspólnej praktyce Bodhisattwy Wielkiego Współczucia Czenrezika.

Kolejny wykład objaśniający tekst Gampopy Ozdoba drogocennego Wyzwolenia planujemy na 2 lub 9 września – termin jeszcze do potwierdzenia. Tym razem będziemy omawiać część IV przedstawiającą Metody jakimi są nauki duchowego nauczyciela. Zaczniemy od omówienia nietrwałości, która jest lekarstwem na przywiązanie do spraw tego życia.

Latem planujemy organizację wizyt w naszej gompie Lamy Ewy, Filipa Majkowskiego, który opowie nam o języku tybetańskim, języku Dharmy oraz Lamy Grażyny, która na początku września kończy długoletnie odosobnienie i ma już zaplanowany przyjazd do Poznania .Jeżeli wiecie co chcielibyście usłyszeć od naszych Lamów, to prosimy o przysyłanie propozycji. W miarę jak będziemy ustalać terminy spotkań będziemy was o nich informować. Do zobaczenia????
Podziękowania

Kochani???? 

dziękujemy za udział w wykładach Lamy Rinczena. Minione spotkanie było pierwszym z cyklu kilku spotkań objaśniających tekst Siantidewy Bodhisattwaczarjawatara. kolejne spotkanie planujemy na początek 2025 roku jak tylko będziemy znali termin poinformujemy waszapraszamy dzisiaj na godzinę 19:00 na recytowaną wspólnie Pudze Czenrezika do zobaczenia 
Lama Rinczen w Poznaniu

Zapraszamy w weekend na spotkanie z Lamą Rinczenem. Spotkanie odbędzie się w Świątyni Engakuin w Poznaniu przy ul. Królowej Jadwigi 54/8. 

21.06.2024 o godzinie 18.00-20.00
 
Lama Rinczen poprowadzi wykład, którego tematem będzie streszczenie tekstu Siantidewy Bodhisattwaczarjawatara Przewodnik na Ścieżce Bodhisattwy
 
22.06.2024 o godzinie 11.00-13.00 , 15.30-17.30

23.06.2024 o godzinie 11.00-13.00 , 15.30-17.30

zliczanie” mantr Buddy Medycyny w intencji operacji kolana, którą Jego Świątobliwość

Biuro Dalajlamy, „za radą państwowej wyroczni Neczung”, prosi o powtarzanie i „zliczanie” mantr Buddy Medycyny w intencji operacji kolana, którą Jego Świątobliwość ma przejść w Stanach Zjednoczonych (wyjeżdżając z Indii po raz pierwszy po pandemii). „Private Office” prosi także o podanie – do 30 czerwca – liczby powtórzonych mantr.

Office: ohhdl@dalailama.comMailing address:
The Office of His Holiness the Dalai Lama
Thekchen Choeling
P.O. McLeod Ganj
Dharamsala
Himachal Pradesh (H.P.) 176219
India
Idź do strony  [1] 2 3 ... 24 25 26